×
Reset Filters
Close
Close
Speakers

Event menu

Scroll top

Lectori și invitați

Lectori și invitați

Filter speakers

Speaker info

Mirela Călugăreanu
Mirela Călugăreanu
Preşedinte Agenţia Naţională de Administrare Fiscală



Mirela Călugăreanu - Preşedinte Agenţia Naţională de Administrare Fiscală

Speaker info

Alex Milcev
Alex Milcev
Partener, Liderul Departamentului de Asistenţă fiscală și juridică



Adresa de e-mail: alexander.milcev@ro.ey.com

Telefon: 0722434524

Speaker info

Mihaela Mitroi
Mihaela Mitroi
Liderul Departamentului de Asistență fiscală și juridică pentru clusterul CESA South



 E-mail: mihaela.mitroi@ro.ey.com

Telefon: 0742200903

Speaker info

Stela Andrei
Stela Andrei
Partener Asociat, Departamentul Impozit pe Venit și Contribuții Sociale



 E-mail: stela.andrei@ro.ey.com

Telefon: 0749239112

Speaker info

Gabriela Băncescu
Gabriela Băncescu
Director, Departamentul de Prețuri de Transfer



E-mail: gabriela.bancescu@ro.ey.com

Telefon: 0734800102

Speaker info

Emanuel Băncilă
Emanuel Băncilă
Partener, Liderul practicii de litigii și controverse fiscale, Radu și Asociații SPRL



E-mail: emanuel.bancila@ra-law.ro

Telefon: 0731795265

Speaker info

Ana Cristian
Ana Cristian
Director, Departamentul de Asistență Fiscală și Juridică, Taxe Directe



  E-mail: ana.cristian@ro.ey.com

Telefon: 0751625349

Speaker info

Miruna Enache
Miruna Enache
Partener, Liderul Diviziei de Asistență Fiscală în tranzacții



E-mail: miruna.enache@ro.ey.com

Telefon: 0723222357

 

Speaker info

Georgiana Iancu
Georgiana Iancu
Partener, Liderul Departamentului de Taxe Indirecte



 E-mail: georgiana.iancu@ro.ey.com

Telefon: 0728033346

Speaker info

Costin Manta
Costin Manta
Director, Departamentul de Asistență Fiscală și Juridică, Taxe Indirecte



 E-mail: costin.manta@ro.ey.com

Telefon: 0725809312

Speaker info

Mihai Petre
Mihai Petre
Director, Consultanţă vamală şi accize



 E-mail: mihai.petre@ro.ey.com

Telefon: 0730585665

Speaker info

Raluca Popa
Raluca Popa
Partener Asociat, Departamentul de Asistență Fiscală și Juridică, Taxe Directe



E-mail: raluca.popa@ro.ey.com

Telefon: 0731500151

Speaker info

Adrian Rus
Adrian Rus
Partener, Liderul Departamentului de Prețuri de Transfer



E-mail: adrian.rus@ro.ey.com

Telefon: 0724204966

Speaker info

Alex Slujitoru
Alex Slujitoru
Avocat, Radu și Asociații SPRL



 E-mail: alex.slujitoru@ra-law.ro

Telefon: 0745997079

Speaker info

Claudia Sofianu
Claudia Sofianu
Partener, Lider EY CESA - Departamentul Impozit pe Venit și Contribuții Sociale



 E-mail: claudia.sofianu@ro.ey.com

Telefon: 0725809452

Speaker info

Inga Ţîgai
Inga Ţîgai
Director, Tehnologie și Transformare Fiscală, Europa de Sud-Est



 E-mail: inga.tigai@ro.ey.com

Telefon: 0725809430

Filter Speakers

We have 0 speakers matching your criteria